За чиновника, який дозволив забудову у парку «Загребелля», взялася прокуратура

Kreator-zahreballya-budivlyaНа Тернопільщині прокуратура повідомила про підозру керівнику відділу Держземагентства за спричинення державі понад 8 млн грн шкоди.

Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури сьогодні, 27 лютого.

Читайте також. Будувати у парку «Загребелля» суд заборонив. Ігор Гуда знесе те, що вже звів?

Прокуратура Тернопільської області повідомила про підозру керівнику одного з відділів Держземагентства в області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України – “зловживання владою або службовим становищем”.

Встановили, що у 2012 році посадовець погодив кадастровий план технічної документації на земельну ділянку, розташовану в регіональному ландшафтному парку «Загребелля», де зазначив неправдиву інформацію про її цільове призначення.

Читайте також. Капітальне будівництво — це не рекреація, кажуть у прокуратурі і через суд хочуть розірвати угоду

Надалі він підписав і видав підприємству державний акт на право власності на зазначену землю. Унаслідок цих протиправних дій посадовця із земель державного лісового фонду вибула ділянка загальною площею 2, 54 га вартістю 8 млн 107 тис. грн, чим завдали державі тяжкі наслідки.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Софія Левицька