За Автомайдан священика продовжать судити 7 лютого

Священик УГКЦ о.Михайло Димид у суді. Фото - з сайту РІСУ
Священик УГКЦ о.Михайло Димид у суді. Фото – з сайту РІСУ

Франківський районний суд Львова, де сьогодні розглядили справу активного учасника Автомайдану священика УГКЦ Михайла Димида, переніс засідання на 7 лютого, повідомляє “Релігійно-інформаційна служба України”.

Суддя задовольнив клопотання захисника священнослужителя викликати до суду працівника ДАІ Київської області, який склав рапорт, та автоінспектора зі Львова, який складав протокол. На наступне засідання також запросять свідків о. Михайла, які перебували з ним в автівці.

Читайте також. За участь в Автомайдані судитимуть священика. Версія МВС – не зупинився на вимогу (Відео)

Священик УГКЦ це рішення суду вважає невеликою перемогою: «Нинішнє рішення суду про виклик свідків на засідання – це є перемога. Перемога не моя, не адвоката, а правди над неправдою».

Нагадаємо, що о. Михайла Димида звинувачують у тому, що 29 грудня 2013 р. о 12.30 год. в с. Нові Петрівці (Київська обл.) він, їдучи в колоні Автомайдану до Межигір’я, не зупинився на вимогу автоінспектора.

Читайте також.  Судити священика за участь в Автомайдані продовжать на початку лютого

4 січня до його львівської домівки навідалися працівники ДАІ, а 9 січня справу скерували до Франківського районного суду м. Львова.

Сам священик УГКЦ винним себе не вважає і запевняє, що зупинитися на вимогу просто не міг, бо в колоні автомобілів не їхав, а був у той час поблизу Євромайдану в Києві.