“За 5 днів Луганську область вони не візьмуть”, – Гайдай повідомив, як війська РФ під прикриттям артилерії ішли в наступ (Відео)

Фото – Фейсбук Сергія Гайдая

Російські окупанти під прикриттям артилерійських обстрілів і авіаударів по Лисичанську 20 червня намагались вести наступ на трьох напрямках. Значних успіхів не досягли і зараз зупинились для перегрупування.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

“Цілий день обстрілювали Лисичанськ. І під час цього обстрілу якраз і відбувались наступи в районі Комишувахи, Золотого, Гірського. В результаті цих наступальних дій вони втратили і техніку, і людей. Мали, в принципі, локальний успіх невеликий, але видихнулись. Тепер, як розумію, Зупинились для перегрупування”, – сказав про російських окупантів Сергій Гайдай.

За його словами, під час цих спроб наступу російських військ українські оборонці Луганщини знищили близько 30 російських окупантів і вдвічі більше поранили, та кінцеві втрати в армії РФ будуть більшими.

"Звична статистика росіян: із поранених половина в них не виживає, бо госпіталі переповнені, а везти треба далеко для отримання медичної допомоги", - пояснив Гайдай.

Читайте також: Відома нова дата, до якої війська РФ хочуть захопити українську область Донбасу (Відео)

Він упевнений, що план командування військ РФ захопити всю Луганщину до 26 червня - провальний.

"Сьогодні 21-ше число. За 5 днів Луганську область вони не візьмуть", - каже Гайдай про безпідставні плани керманичів Кремля.

Читайте також: Українські бійці показали свій вуличний бій за Сєвєродонецьк (Відео)