У Києві склали понад 130 протоколів за неприбраний сніг

1У Києві минулої доби не припинявся снігопад. За той час рятувальники витягнули із снігових заметів 140 автомобілів. Техніка працюватиме, кажуть  керівники міста, поки не припинеться снігопад. 
За неприбраний сніг – штраф. Інспектори з благоустрою вручили 400 попереджень і близько 1000 приписів за неприбраний сніг.
Протягом 18 грудня складено 131 адміністративний протокол за неприбраний сніг на тротуарах. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

– У Києві працює 77 інспекторів з благоустрою, які контролюють дотримання правил благоустрою. Складений протокол стає підставою для подальшого накладення штрафу: для фізичних осіб він може досягати 1360 гривень, для юридичних – 1700 гривень. Однак наша мета – не штраф, а порядок і безпеку, адже люди часто травмуються в результаті такої недбалості. Тому ще раз закликаємо всіх подбати про подолання наслідків снігопаду », – сказав заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Упродовж 19 грудня в столиці очікується вночі сильний сніг, вдень – помірний, вночі та вранці пориви вітру 15-18 м / с, хуртовини, на дорогах ожеледиця. У середу, 20 грудня, в Києві буде хмарна погода з проясненнями, невеликий сніг, на дорогах ожеледиця.