З застінок російських окупантів на Донбасі утік український полонений

ф2Затриманий “спецслужбами ДНР” у жовтні 2019-го року український патріот Григорій Сінченко утік з застінків так званої “ДНР”, де його піддавали тортурам.

Про це повідомила матір Сінченка Тетяна Гулевська у коментарі телефоном “Укрінформу“.

Вона повідомила, що по сепаратистських телеканалах так званої “ДНР” крутять відео про розшук Сінченка. Бойовики обіцяють винагороду за допомогу в затриманні полоненого українця.

“По місцевому телеканалу новину про втечу крутять у зведеннях “МВД”. Тим, хто вкаже, де він переховується, обіцяють нагороду. Представники “спецслужб” були вдома у моєї мами. Погрожували їй, мені, сину, казали, якщо знайдуть, не випустять живим”, – розповіла Гулевська.

На кадрах, які показують бойовики, на обличчі Сінченка видно сліди катувань українського патріота російськими бойовиками.

Як нагадує видання, 25-річного Григорія Сінченка було заарештовано в окупованому Донецьку 2 грудня 2016 року. Бойовики його звинувачували у партизанській діяльності, незаконному зберіганні зброї, підривах вежі мобільного оператора “Фенікс”. У грудні 2017 року Сінченко разом з 74 бранцями, яких тоді обміняли, повернувся в Україну.

У “ДНР” за партизанську діяльність проти так званої “народної республіки” його, інваліда третьої групи, піддавали пекельним тортурам. За словами матері, Тетяни Гулевської, його катували електрострумом, підвішували до стелі за викручені руки, душили, били так, що розірвалася легеня…

Здавалося б, після такого досвіду людина триматиметься якнайдалі від “ДНР”. Але Григорій ще в полоні вирішив, що мусить помститися катам. Мати намагалася відмовити сина від планів помсти. В інтерв’ю Укрінформу вона казала: “Я людина віруюча. Я просила його простити їх, заради Христа, адже вони теж люди і можуть покаятися. Він казав: “Вони не люди, вони знущаються і б’ють заради задоволення”. Він знав, на що йшов. Він пережив дуже жорстокі тортури, вмирав там “на підвалі”. І тоді ще казав: якщо виживу, то вийду і обов’язково помщуся. Ти ж бачиш, скільки хлопців загинуло! Скільки у Донецьку цвинтарів, скільки по всій Україні вояків без рук, без ніг… Чому ж я повинен ховатися?”

У жовтні 2019-го Сінченка знову затримали “спецслужби ДНР” і до цього часу його рідні точно не знали, де він і що з ним.

ф1

One thought on “З застінок російських окупантів на Донбасі утік український полонений”

  1. Интересно, что думает Григорий по поводу мирных инициатив Зеленского?

Comments are closed.