З’явився ще один охочий очолити “ДНР”

Лідер "ДНР" Олександр Захарченко сьогодні спростував повідомлення про свою відставку і заявив, що знімати кандидатуру на "виборах" наміру не має
Лідер “ДНР” Олександр Захарченко сьогодні спростував повідомлення про свою відставку і заявив, що готовий брати участь у”виборах”

У лідера терористів «Донецької народної республіки», так званого її прем’єр-міністра і кандидата на пост глави «республіки» з’явився конкурент на «виборах», що їх бойовики призначили на 2 листопада, а тепер переносять на 9-те.

Про це інформує так званий прес-центр «ДНР». У його інформації, зокрема, йдеться:

«ЦВК Донецької Народної Республіки зареєстрував документи другого кандидата на пост глави республіки і видав йому підписні листи. Ним став самовисуванець, депутат Верховної Ради ДНР Юрій Сивоконенко. 9 жовтня 2014 року він починає кампанію по збору підписів на свою користь. За законом ЦВК ДНР кандидат повинен заручитися підтримкою 1000 осіб. Юрій Сивоконенко є ветераном спецназу. Раніше він обіймав посаду директора донецької дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо», – йдеться в повідомленні бойовиків.