З’явились подробиці про першого хворого на коронавірус у Тернополі: Covid-19 запідозрив у себе сам через втрату нюху (Відео)

коронавірус пробірки в руціПершим хворим у Тернополі на Covid-19 став лікар-стоматолог, який сам запідозрив у себе коронавірус. Лабораторно діагноз підтвердили 25 березня.

Такі дані про першого в Тернополі хворого на Covid-19 повідомив сьогодні в ефірі 112 Україна міський голова Тернополя Сергій Надал.

Міський голова проінформував, що тернопільський медик повернувся з Австрії і був вдома на самоізоляції.

“Він відчув, що втратив нюх, що є одним із симптомів коронавірусу, і під час консультації з сімейним лікарем повідомив про підозру на коронавірус”, – розповів про обставини міський голова.

Зараз підозра на Covid-19 у лікаря-стоматолога підтверджена лабораторно і він лікується вдома, сказав Сергій Надал.

“За словами лікаря, після повернення з-за кордону він прийому хворих не проводив. Зараз відстежується його коло контактних осіб”, – сказав про першого хворого на коронавірус у Тернополі міський голова.

Читайте також: Коронавірус виявили у нових областях України (Мапа)

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше сьогодні стало відомо, що в Тернопільській області на ранок 25 березня лабораторно підтверджено 6 випадків Covid-19. Шостим хворим став лікар-стоматолог, який водночас є першим хворим на коронавірус у Тернополі. Решта хворих – у Заліщицькому та Монастириському районах Тернопільської області.

Читайте також: Перший випадок захворювання на Covid-19 підтверджений у Тернополі — це шостий випадок на Тернопільщині

Сьогодні ж вранці у лікарні помер чоловік з Монастириського району, в якого раніше діагностували Covid-19.

Читайте також: В Україні четверта смерть від коронавірусу — помер інфікований мешканець Тернопільщини (Відео)

Більше – у відео 112 Україна