З’явились нові факти у справі проти Гримчака (Відео)

Гримчак
Юрій Гримчак

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та продовжив на два місяці строк тримання під вартою колишнього заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака.

Про це повідомляє радіо “Свобода”.

“13 листопада слідчий суддя Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та продовжив на два місяці строк тримання під вартою для колишнього заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб”, – йдеться у повідомленні.
Його помічнику, якого слідство вважає співучасником злочину, також продовжили тримання під вартою – на 30 днів.
Разом із тим речниця ВАКС Олеся Чемериз  зазначила, що слідчий суддя залишив той самий розмір застави для обох підозрюваних, який було обрано 2 місяці тому.
«Для Гримчака – майже 6 млн грн, а для його помічника – майже 4 млн грн», – уточнила вона. Крім того, Чемериз наголосила, що підозру Гримчаку слідство не змінювало, йому, як і раніше, інкримінується одержання неправомірної вимоги за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди, вчинене за попередньою змовою групою осіб.