З’явились кадри вантажівки ЗСУ, в яку з ПТРК влучили російські окупанти Донбасу (Фото)

ф1Внаслідок цього ворожого обстрілу з протитанкового ракетного комплексу ніхто з українських військових не загинув.

Керованою ракетою російські окупанти обстріляли цей ЗІЛ українських військових на передовій Донецького фронту ще в лютому цього року, однак фото наслідків ворожого обстрілу опубліковані на сторінці фонду “Повернись живим” у Фейсбук лише зараз.

“На фото нижче – результат обстрілу бойовиками вантажівки українських військових із ПТРК (протитанкової керованої ракети) на Донеччині кілька тижнів тому. На щастя, захисники України залишилися живі”, – сказано в повідомленні.

“На головному фото: результат потрапляння ПТУР у ЗІЛ в районі Мар’їнки у лютому”, – підписав знімок на своєму сайті фонд “Повернись живим”.

ф1ф2ф3

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, за перші 10 днів березня російські окупанти з ПТРК на Донбасі влучили у три українські вантажівки.

Читайте також: Вперше за 2 роки: стали відомі обставини, як бойовики підбили вантажівку ЗСУ під Нижньотеплим (Відео)

1 березня російські окупанти знищили КрАЗ ЗСУ на Луганському фронті під Нижньотеплим, тоді 4 українські бійці були поранені, 1 загинув.

Читайте також: Опубліковані кадри КамАЗа ЗСУ, в який влучили бойовики 8 березня: ракета знесла пів машини (Фото)

8 березня під Опитним біля Водяного на Донецькому фронті у КамАЗ 57-ї бригади ЗСУ на передовій Донбасу влучили дві ворожі протитанкові керовані ракети, внаслідок чого 1 боєць загинув, 3 були поранені.

Читайте також: «Ракета пройшла крізь Женю», — бійці ЗСУ про влучання бойовиків з ПТРК у їх вантажівку на Донбасі 8 березня (Відео)

10 березня на Донецькому фронті під Первомайським біля Пісок російські окупанти влучили з ПТРК по українській вантажівці ГАЗ-66, внаслідок чого 2 бійці ЗСУ загинули, а 8 отримали травми і поранення.

Читайте також: Розгромлена техніка і бойовики: бійці ЗСУ вогнем у відповідь знищують російських окупантів Донбасу

Як повідомляв з посиланням на дані української військової розвідки штаб ООС, у лютому 2020 року вогнем у відповідь бійці ЗСУ знищили на Донбасі понад 80 російських окупантів і 5 одиниць ворожої військової техніки, за перші 10 днів березня – ще 3 одиниці військової техніки російських окупантів Донбасу.