З’явились дані про “міністра ДНР”, на якого ввечері скоїли замах

Місце вибуху у будівлі "Міноборони ДНР"
Місце вибуху у будівлі “Міноборони ДНР”

Так званий “міністр оборони ДНР” Володимир Кононов, на якого сьогодні ввечері нібито скоїли замах, живий.

Принаймні, про це заявляють сепаратисти у своїх пабліках.

Зокрема, один із них стверджує, що розмовляв з Коновим телефоном після того, як в будівлі “міністерства оборони ДНР” прогримів вибух. За повідомленням “міністра” Кононова, ніхто з його підлеглих від вибуху в будівлі начебто не постраждав. Натомість ушкоджень занали перший і третій поверхи “міністерства”.

Так виглядає "герой ДНР" міністр Кононов
Так виглядає "герой ДНР" міністр Кононов

Читайте також: Замах на «міністра оборони ДНР» — опубліковані фото з місця події

Нагадаємо, на сайті так званої "армії ДНР" бойовики написали, що сьогодні близько 19:30 за їх часом у споруді "міністерства" прогримів вибух. Йому передував обстріл.

Сепаратисти в мережі повідомляли, що обстріляли будівлю начебто з гранатомета "Джміль" із відстані не більше, як 70 метрів. На опублікованих сепаратистами фото був шмат труби, однак важко сказати зізнімкамка, чи це труба від відстріляного гранатомета, чи це шмат звичайної пластикової каналізаційної труби сірого кольору.

Кононов же, заявляють сепаратисти, після вибуху сьогодні ввечері в будівлі "міністерства оборони ДНР" нібито сказав телефоном, що це начебто не перша спроба його ліквідувати. Звісно, за традиційною риторикою окупантів", ліквідувати Кононова прагне ефемерна "укро ДРГ".

ф4