З’явилось повідомлення про четверту смерть від коронавірусу на Тернопільщині

ф1Вранці 9 квітня в лікарні померла жінка, після смерті якої діагноз “коронавірус” був підтверджений лабораторно.

Про цю сьогоднішню смерть хворої на коронавірус повідомив у Фейсбук заступник голови Монастириської райдержадміністрації Павло Дронь.

За даними посадовця, померла – 83-річна мешканка села Горішня Слобідка. Жінка була госпіталізована до райлікарні 6 квітня і тоді ж у хворої взяли проби на Covid-19. Лабораторно діагноз “коронавірус” у літньої жінки підтвердили сьогодні після її смерті.

“Сьогодні вранці друга летальність в Монастириському районі”, – написав заступник глави Монастириської райдержадміністрації.

Ця сьогоднішня смерть стала четвертим летальним випадком від Covid-19 на Тернопільщині від початку спалаху епідемії.

Читайте також: В Україні четверта смерть від коронавірусу — помер інфікований мешканець Тернопільщини (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», першим померлим 23 березня на Тернопільщині від коронавірусу був 68-річний мешканець Монастириського району.

Читайте також: Друга смерть від коронавірусу на Тернопільщині: ні з ким з-за кордону померла не контактувала

Ввечері 2 квітня померла 57-річна мешканка райцентру Козова. Її госпіталізували 30 березня і лабораторно підтвердили діагноз «коронавірус». Із пневмонією у важкому стані хвора перебувала на штучній вентиляції легень.

Читайте також: На Тернопільщині зафіксований третій смертельний випадок коронавірусу

Вранці 6 квітня в лікарні помер 57-річний священик із райцентру Заліщики. Він був пацієнтом, у якого першого у Тернопільській області діагностували коронавірус.