З’явилася спеціалізована газета для бійців АТО

unnamedn6Українські волонтери за сприяння Держкомтелерадіо випустили пілотний проект інформаційного вісника «Знамено перемоги».

Щотижнева газета призначена для дислокованих у зоні АТО бійців 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. Про це повідомляють на сайті Держкомтелерадіо, пише cultua.media

6 номерів вісника по дві шпальти вже надруковано, ще два випуски – на підході. Автори газети подають хроніку подій на сході країни, друкують розповіді про солдат, сержантів та молодших офіцерів бригади. Окремі публікації присвячені історії бригади, в якій під час Другої світової війни воював письменник, Герой України Олесь Гончар.

Також видання публікує дитячі листи, присвячені українським воїнам, невеликі художні твори. Є в газеті і рубрика гумору «Перець на передовій».

Створити армійську газету для конкретної військової бригади запропонував колишній військовий журналіст Анатолій Гай, адже він сам, його дід та батько служили саме у 72-й окремій механізованій бригаді.

Ідею створення низової армійської преси підтримало Міноборони. Зараз розглядається питання про створення інформаційних вісників для інших бойових формувань.

За словами першого заступника голови Держкомтелерадіо Богдана Червака, комітет готовий надати організаційно-методичну та кадрову допомогу у створенні преси для бійців.