З’явилась реакція представників закордонного бізнесу на переслідування Валерії Гонтаревої, – подробиці

фото: відкриті джерела
фото: відкриті джерела

“Подібні ситуації ставлять під питання рівність усіх перед законом”, – так відреагувала бізнеспільнота США на переслідування Гонтаревої.

Її представники закликають Президента і уряд належним чином реагувати на такі випадки, пише 5 канал.

Ділова спільнота, об’єднана Європейською бізнес-асоціацією та Американською торговельною палатою в Україні, глибоко стурбована останніми подіями навколо “Приватбанку” та ексочільниці Національного банку України Валерії Гонтарєвої, повідомляється на сторінці Американської торгової палати в Україні на Facebook.

"Подібні ситуації однозначно дають як бізнесу, так і інвесторам, тривожний сигнал та ставлять під питання безпеку, справедливість та рівність усіх перед законом в Україні", – сказано в повідомленні.

У Торговій палаті зазначають, що націоналізація "Приватбанку" була важливим кроком для забезпечення фінансової та макроекономічної стабільності в Україні, сприяла стійкості всієї банківської системи.

Там підсумовують: "Забезпечення макроекономічної стабільності, незалежності Національного банку та продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом для сталого економічного зростання України також мають бути непохитними пріоритетами всіх гілок влади. Американська торговельна палата в Україні та Європейська бізнес-асоціація будуть і надалі підтримувати зусилля НБУ у реформуванні фінансового сектору України та уважно стежити за розвитком подій у цій сфері".