У Тернополі з’являться нові маршрути громадського транспорту

В Тернополі затверджено нову транспортну мережу. Проте зміни будуть впроваджені не раніше травня, адже до цього часу управління транспорту, комунікацій та зв’язку повинне провести конкурс із відбору автоперевізників.

Відтак, в майбутньому, після завершення усіх необхідних процедур, тернополян чекають деякі нововведення. Більше громадського транспорту їздитиме до нового ринку, що на вулиці Шептицького. До прикладу, з вулиці Коновальця туди рухатиметься маршрут номер 21.

Читайте також: Депутати міськради просять уряд виділити гроші на пільговиків

– Другий нововведений маршрут буде 26. Це буде вулиця Будного (це, що ми називаємо Об’їзною), і буде курсувати він до «Епіцентру». Але він буде курсувати виключно в піковий час. Після пікового часу він буде курсувати до ринку нового. Буде курсувати разом, об’єднаний з 28 маршрутом, який буде курсувати: Будного, Лучаківського, через греблю, по Живова, Оболоня, Шептицького і далі в зворотньому шляху, – розповів у ефірі каналу ІНТБ начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединського.

Тролейбусна мережа наразі залишається без змін. Окрім цього, наразі зняли і нічні тролейбуси, які поки що не знайшли свого пасажира. В КП «Тернопільелектротранс» кажуть, що збитки від цих маршрутів сягатимуть близько 40 тис. грн. на місяць.