З’ясувалося, що чоловіки в чорних футболках з написом готуватися до війни в Почаєві – з охоронних структур Хмельниччини

1Про скандал навколо окремих учасників Хресної ходи в Почаєві ІА «7Днів-Україна» повідомляла детально. Зокрема, інформувала про те, що кілька десятків чоловіків, які прийшли в місто з учасниками хресної ходи, були одягнені в чорні футболки, написи на яких закликали готуватись до війни.

Пізніше джерела “Релігійної правди” в місцевих правоохоронних органах повідомили, що затримані чоловіки пояснили: “футболки видавали організатори ще на початку ходи”.

Читайте також: Прогулянки московського екзархату в Почаївську лавру супроводжують «чорні чоловічки»

“Організатори ходи – Кам’янець-Подільська єпархія УПЦ МП. Поки знаємо, що це так звані “православні хрестоносці”. Футболки їм видали ніби для того, аби виділити їх з загальної маси. Свою причетність до якихось силових організацій ці чоловіки заперечують, – каже співрозмовник. – Кількох ми опитали. Вони жителі сіл Хмельниччини”.

Читайте також: Подробиці, відомі загалові, про зустріч Московського Патріарха Кирила із Вселенським Патріархом Варфоломієм (Відео)

За інформацією митрополита УПЦ КП Антонія (Махоти), чоловіки все ж мають відношення до охоронних структур Хмельницької області. Зокрема, частина з них працює в приватних компаніях, які надають послуги з охорони.

Читайте також: Патріарх Варфоломій повідомив Московському патріарху Кирилу про автокефалію в Україні

Наступного дня користувач Дмитро Полюхович на сторінці  в Фейсбук виклав фотографію з ходи.

1

На цій фотографії можна побачити прапор із зображенням Спаса Нерукотворного.

Читайте також: Українські віряни в Стамбулі прийшли до резиденції Вселенського патріарха Варфоломія помолитися за Томос (Відео)

Його у 2014 році освятили в Донецьку терористи, як символ. На підтримку своїх слів Дмитро додав посилання на сторінку російської правозахисниці Анни Кисличенко в “Живому журналі”.