З’ясувалось, що не влаштовує Росію в пропозиції США щодо миротворців на Донбасі

Путін агресор зазіхає на фотоСполучені Штати Америки пропонують, аби місія ООН на Донбасі буларозташована не тільки на лінії зіткнення, однак Росію це не влаштовує.

Зокрема, про такі розбіжності заявило “Інтерфаксу” джерело, знайоме з обставинпами вчорашньої зустрічі Курта Волкера і Владислава Суркова.

“Серед іншого, американська сторона запропонувала розширити зону присутності місії, не обмежуючись лише кількома постами на лінії зіткнення, а також збільшити її чисельний склад і розширити повноваження”, – сказало джерело інформагенства.

За даними джерела, у сторін зберігаються розбіжності в розумінні концепції присутності місії ООН на Донбасі, проте є і точки дотику.

"Тому вирішено продовжувати роботу. В цілому вона конструктивна. Не виключена ще одна зустріч до кінця року в такому ж форматі. Це питання обговорюється. Рішення поки немає", - відзначило джерело.

Читайте також: «Краще, як нуль», — Сурков зробив заяву щодо Донбасу

Нагадаємо, помічник президента РФ після зустрічі 13 листопада заявив, що Росія відкинула 26 із 29-ти пропозицій США щодо введення миротворців ООН на Донбас.