З розбитих баків на місці авіакатастрофи витікає пальне: все, що відомо про падіння АН-12 і вцілілих та загиблих (Відео)

Фото - Фейсбук Igor Zinkevych
Фото – Фейсбук Igor Zinkevych

Усіх трох травмованих, які вціліли під час сьогоднішньої авіакатастрофи під Львовом, уже прооперували у найближчій лікарні. Стан їх важкий.

Про це повідомляє з місця події ТСН. Підтверджуються дані і про 5-тьох загиблих.

Читайте також: Стала відома кількість загиблих: під Львовом вранці розбився літак (Відео, Фото)

Уже відомо, що вціліли троє людей, які перебували у носовій частині АН-12 під час жорсткої посадки літака. Ті ж, хто був ближче до вантажного відсіка, загинули. Відтак щодо причини авікатастрофи у слідчих з’явилась нова версія – порушення правил перевезення вантажу. За наявними поки даними, при спробі жорсткої посадки, на що розрахований літак АН-12, вантаж змістився і розчавив людей. Віз літак з Іспанії автозапчастини і в Львові мав сісти для дозаправки.

За повідомленням рятувальників, які прибули на місце катастрофи, з розбитих від удару літака паливних баків витікає пальне. Це наразі свідчить, що пальне в баках залишалось, однак скільки його було і чи могла нестача пального спричинити екстрену посадку, з’ясує слідство. Розглядають наразі й інші версії причин авіакатастрофи, як от помилку пілота і туман.

Як видно з опублікованих фото і відео, крила літака буквально “зчесані” – при ударах об верхівки дерев вони пом’якшували посадку літака на землю. Дивом транспортник у густонаселеному районі не упав на житлові квартали.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом смертельної авіакатастрофи.

Все, що наразі відомо про падіння АН-12 і вцілілих та загиблих в ранковій авіакатастрофі під Львовом -у відео ТСН з місця авіакатастрофи та з лікарні, куди доправили вцілілих з літака.