З Росії до нас ідуть не тільки БТРи а й холод – наприкінці тижня похолоднішає

замПротягом кількох найближчих днів на території України значних змін погодних умов не відбудеться. Дещо прохолодніше буде наприкінці тижня, коли з території Росії надійде холодне повітря.

Про це сказав директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда під час брифінгу, повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій.

— До сьомого березня на території України суттєвих змін погодних умов не відбудеться. Утримуватиметься достатньо тепла погода з температурою вночі плюс чотири — мінус один градус за Цельсієм, у денні години плюс чотири — плюс дев’ять градусів, на Закарпатті і в Криму — до плюс 10—17 градусів. Але з 8 березня, поступово, спочатку на півночі та сході, очікується зниження температури повітря. Це пов’язано з надходженням холодного повітря з північних і центральних районів Росії. Таким чином, протягом 9─13 березня на всій території України температурний фон знизиться: уночі до мінус двох — мінус восьми градусів, на північному сході мінус сім — мінус 12 градусів, у день буде близько нуля. На Закарпатті та в Криму буде дещо тепліше, — сказав Микола Кульбіда.