З Ребровим “є моменти”: Павелко про призначення нового головного тренера збірної України (Відео)

Сергій Ребров сьогодні не може стати тренером збірної України, бо поки чинний інший контракт

Сьогодні Українська асоціація футболу на засіданні виконкому заслухає питання щодо призначення нового тренера на місце Андрія Шевченка, та рішення про це призначення прийматиме не раніше 12-го серпня.

Про це Президент УАФ Андрій Павелко заявив ввечері 8 серпня в ефірі програми “Великий футбол” телеканалу “Футбол 1, 2, 3“.

Павелко підтвердив, що Сергій Ребров – головна кандидатура, яку УАФ розглядає в якості головного тренера збірної України. Ребров, який зараз є головним тренером футбольного клубу чемпіонату Об’єднаних арабських еміратів, прилетів до Києва. Павелко не спростував, що іноземний клуб не хоче розривати контракт із Ребровим, та переговори ще тривають.

"Це фаховий тренер, якого ми хотіли б бачити. Але є бажання, а є певні моменти, які зараз дуже важливі", - сказав Павелко про наразі чинний контракт Реброва з еміратським клубом.

Павелко заявив, що 8 серпня зустрічався з Ребровим і той, за словами президента УАФ, важливість юридичних нюансів розуміє.

Андрій Павелко також повідомив, 9 серпня виконком УАФ розгляне ряд питань, в тому числі й щодо претендентів на пост головного тренера збірної України з футболу. Рішення ж щодо призначення головного тренера виконком сьогодні приймати не буде.

Читайте також: Шевченко зробив заяву про свою тренерську роботу в збірній: “Добіг кінця мій контракт”

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", Андрій Шевченко 1 серпня заявив про завершення свого контракту як головного тренера збірної України з футболу.

Читайте також: “Безмежна вдячність Андрію Шевченку”, – в УАФ сказали, коли назвуть ім’я нового тренера збірної України з футболу

Серед претендентів на це місце експерти називали в тому числі й Сергія Реброва та Мирона Маркевича. Маркевич заявив, що йому посаду головного тренера не пропонували.

Читайте також: ЗМІ назвали ім’я головного кандидата на місце Шевченка в збірній України

Більше - у прямій мові Павелка у відео телеканалу "Футбол 1, 2, 3" з 9 хв 50 сек.