З початку 2019 року контракт зі ЗСУ підписали понад 300 тернополян (Фото)

Від початку 2019 року більше 300 жителів Тернопільської області уклали контракти на проходження військової служби в ЗСУ. Про це повідомив начальник відділу комплектування та призову – заступник військового комісара Тернопільського облвійськкомату підполковник Петро Сирко.

11

За його словами в усіх районах області постійно відбуваються заходи, спрямовані на підтримку престижу військової служби за контрактом, яка тепер визнана у Збройних Силах України пріоритетною та розрахована на середнє і молоде покоління – на потенційних захисників Вітчизни.

12 (1)

– Представники військових комісаріатів області проводять роз’яснювальну роботу для цивільного населення про напрямки комплектування ЗСУ. У населених пунктах Тернопільщини у найбільш людних місцях розгортають агітаційно-інформаційні намети, де розповідають про перевагу служби за контрактом, – зазначив підполковник Петро Сирко.

10

Він також повідомив, що тепер контракт зі Збройними Силами можуть підписувати чоловіки віком від 18 до 60 років та жінки від 18 до 45 років. Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей у різних видах та родах військ. Для Тернопільщини перевага надається військовим частинам бойового складу Західної України.

Зважаючи на характер та особливості проходження служби у Збройних Силах України, військовослужбовцям надається окремий статус – це набір прав і свобод у поєднанні із обов’язками та відповідальністю, що встановлені нормативно-правовими актами та законами України і гарантуються Конституцією України.

Василь Лабай, спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони.

фото автора.