З наркозлочинністю в Україні боротимуться по-новому – вже є новий очільник нової структури

Ілля Ківа в камуфляжі зеленомуБоротьбу з наркозлочинністю в Україні очолить Ілля Ківі – досі заступник начальника обласних управлінь міліції у Донецькій та Херсонській областях.

Про “перезавантаження” всієї системи боротьби з незаконним обігом наркотиків в Україні повідомив глава МВС.

Арсен Аваков проінформував, що попередній підрозділ розпускають повністю і створюють новий в структурі Національної поліції.

“Міліціонерів БНОН – 1051 співробітник в уій країні – виводимо за штат. Для повної переатестації і перевірки із застосуванням детектора брехні. За оцінками департаменту внутрішньої безпеки, вже не знаю, до горя або до радості, 80-90% співробітників не зможуть пройти переатестацію в поліцейські і будуть звільнені зі служби”, – написав Аваков на своїй сторінці у Facebook.

При цьому заявив, що у новій Національній поліції створюється Департамент протидії наркозлочинності.

"За фактом атестації старих співробітників будемо вирішувати остаточно, але одна з ключових моделей розвитку нової структури (для чистоти рішення) - взагалі не використовувати колишніх працівників БНОН у новій структурі боротьби з наркозлочинністю. А чесних працівників, які пройшли переатестацію, перевести до інших підрозділів поліції. Будемо створювати новий підрозділ "з нуля", набираючи нових співробітників з урахуванням уже традиційних нової поліції, конкурсних процедур", - повідомив глава МВС.

За словами міністра, новий департамент буде істотно меншим від колишнього (600 поліцейських), "вертикально-підлеглим", на місцях не буде підпорядкований місцевим керівникам поліції.

"На цей проект, який ми будемо робити разом із зарубіжними експертами за найкращими лекалами моделей зарубіжних поліцейських служб, які протидіють наркозлочинності, призначив сьогодні Іллю Ківу", - проінформував 22 жовтня Арсен Аваков.

Він висловив переконання, що Ківа "впорається і з демонтажем колишньої структури, і з енергійною роботою в новій".

Читайте також: «Будь-яка домовленість із Росією буде призводити до смертей», — Ілля Ківа (Відео)

"Перезавантаження почалася! Годі боротися, настав час знищувати!" – прокоментував своє призначення сам Ківа.