Із ліквідованого бійцями ЗСУ одіозного комбата “Мамая” Захарченко вирішив зробити “героя ДНР” (Документ)

«Мамай» на Донбасі. Вже відвоювався. Фото — facebook.com/zaharprilepin
«Мамай» на Донбасі. Вже відвоювався. Фото — facebook.com/zaharprilepin

Російського найманця Олега Мамієва (“Мамая”) бійці ЗСУ ліквідували в бою під Авдіївкою ввечері 17 травня цього року. Тепер так званий “глава ДНР” вирішив присвоїти бойовику з Абхазії звання “героя ДНР” посмертно. Це ще раз доводить, що на окупованому Донбасі за “рускій мір” воюють зовсім не місцеві “трактористи і “шахтарі”, а професійні російські найманці і військові.

Відповідний “указ”, підписаний Олександром Захарченком, опублікувала канцелярія очільника “ДНР”.

Сайту «Миротворець» «Мамай» відомий як 40-річний російський найманець з Північної Осетії Олег Мамієв, який воював на Донбасі проти України з 2014 року. Спершу був лідером банди бойовиків «Восток», а з 2016-го командував батальйоном «Пятнашка» після того, як попередній комбат бойовик «Абхаз» (справжнє ім’я якого Авідзба Ахра Русланович), виїхавши на батьківщину в Абхазію і взявши там участь у так званих парламентських виборах, вирішив на Донбас більше не повертатись.

Читайте також: В окупантів Донбасу грандіозна втрата — загинув одіозний комбат (Фото)

Батальйон же «Пятнашка», яким командував до своєї загибелі «Мамай», створювався під час окупації Донбасу як «Інтернаціональна бригада «Пятнашка», що складалась із російських та інших іноземних найманців, які взялись воювати за «ДНР».

Читайте також: Момент смертельного поранення потрапив у кадр: як бійці ЗСУ ліквідували комбата бойовиків «ДНР» (Відео)

Проти українських військових на Донбасі «Пятнашка» воювала в аеропорту Донецька поряд з бандами «Гіві» і «Мотороли», окуповувала Вуглегірськ і отримала значні втрати в боях з українськими військовими, намагаючись невдало штурмувати Мар’їнку.

Читайте також: Названо український підрозділ і бійців, які ліквідували одіозного комбата бойовиків на Донбасі

Російському найманцю "Мамаю" бойовики "ДНР" влаштували в Донецьку пишне прощання. Бойовик «Абхаз», який колись командував бандою найманців «Пятнашка», що воює за терористичну ДНР», приїздив в Донецьк з Абхазії на прощання з убитим російським найманцем "Мамаєм" і заявив, що на місці "Мамая" мав бути він.

Читайте також: На окупований Донбас повернувся російський найманець «Абхаз», який втік звідти понад рік тому (Фото)

Поховали російського найманця "Мамая" 21 травня на батьківщині - у російському Владикавказі.

ф1