З Китаю до України доправили першу партію засобів боротьби з поширенням коронавірусу (Фото)

ф4Український літак в ніч на 23 березня привіз із Китаю медичні засоби боротьби з поширенням коронавірусу.

Як повідомляє Офіс Президента України, з КНДР Україна отримали два види тестів для виявлення коронавірусу, апарати штучної вентиляції легень, захисні маски.

“Військовий борт привіз в Україну два види тестів: для ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) та 250 тисяч тестів для експрес-діагностики. Крім того, доставлено медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легень та інші засоби, необхідні для боротьби з поширенням COVID-19”, – йдеться в повідомленні.

Всі ці засоби вже до кінця доби 23 березня будуть доправлені в регіони України, повідомляє Офіс Президента Україна.

“Медичні засоби, зокрема тести для ПЛР, уже в понеділок буде передано до лабораторій у кожен регіон України. Експрес-тести, а також медичні маски спрямовуватимуться для першочергових потреб медиків, військовослужбовців, працівників поліції, Держприкордонслужби та інших. Швидкі тести використовуватимуться бригадами екстреної допомоги для перевірки людей, у яких виявлена підвищена температура та є підозра на коронавірусну хворобу. У разі позитивного результату експрес-тесту лікарі мають узяти додатковий зразок для підтвердження в лабораторії за допомогою ПЛР-тесту”, – проінформували в Офісі Президента України.

Там повідомили, що це перший, але не останній рейс, яким український літак привезе з Китаю до Києва медичне обладнання та засоби медичного захисту – до кінця цього тижня заплановані ще кілька авіарейсів.

“Закупівля медичних засобів у Китаї відбулася на виконання домовленостей Президента України Володимира Зеленського та представників великого бізнесу. Процес доставки координували народні депутати від партії «Слуга Народу» та урядовці”, уточнили в Офісі Президента України.

Читайте також: Зеленський сказав, чим Китай допоможе Україні у боротьбі з Covid-19: «У найближчі 48 годин очікуємо прибуття» (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, у кінці минулого тижня Президент України заявивляв, що Україна отримає практичну допомогу з Китаю для боротьби з поширенням коронавірусу у нашій країні.

Читайте також: Глава МОЗ хоче запровадити в Україні надзвичайний стан (Відео)

ф1ф2ф3ф4ф5ф7