З Києва до Ірпеня вже можна проїхати: поїздка на авто новим Романівським мостом (Відео)

Початок будівництва насипного Романівського мосту 4 квітня. Фото – Ірпінський вісник

Новий Романівський міст – це насипна тимчасова споруда, яку звели за 5 діб біля підірваного на початку війни стаціонарного мосту.

Як повідомив заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко, впродовж 5 днів дорожники зробили насипний міст, яким сьогодні вранці вже відкрили автомобільний рух.

“Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель – від сьогодні відкрито тимчасовий насипний міст в Романівці, що поєднає міста з Києвом”, – написав Тимошенко.

Міст широкий і дозволяє розминутись двом фурам. Дорожники запевняють, що насипний міст може запросто витримати і вагу танка.

"Понад 50 людей, більш як 40 одиниць техніки - екскаватори, бульдозери, грейдери, навантажувачі, катки - були залучені до процесу відновлення. Протяжність насипного тимчасового мосту - 245 м, ширина - 9 м. Для його побудови використали понад 9 000 тонн насипних матеріалів. Відтепер доставку гуманітарної допомоги та будівельних матеріалів до визволених від російської окупації міст будемо робити швидше", - запевнив представник ОПУ.

Тимошенко показав поїздку на авто новим Романівським мостом.

Зводити новий капітальний міст у Романівці почнуть найближчим часом.