З’явились подробиці про перші переговори Кравчука у Мінську: “Пройшов між краплинами”

В ході засідання Тристоронньої контактної групи, що тривало в режимі відеоконференції впродовж 18-19 серпня, новий глава української делегації Леонід Кравчук проявив неабияке терпіння і дипломатичний хист.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук учасник ТГК-представник ОРЛО від України журналіст Сергій Гармаш.

“Кравчук прємно здивував”, – написав журналіст про хід переговорів у політичній підгрупі ТКГ.

За повідомленням Гармаша, представники окупованих територій Донбасу намагались зірвати наступну зустріч у “нормандському” форматі, для чого на переговорах у Мінську почали вимагати від України скасування однієї з постанов ВР. Цього вони вимагали впродовж двох днів засідання ТКГ, не слухаючи жодних аргументів української сторони. Однак Кравчуку, підкреслив Гармаш, вдалося переконати представників окупованого Донбасу.

“Вчора вони тупо, 4 години, повторювали одне й те саме, не звертаючи уваги ні на які аргументи. Ми розмовляли зі стіною. Сьогодні повторилася та сама історія. Чесно кажучи, я б зірвався і пояснив їм юридичною мовою, що постанова відрізняється від закону і т.д. А Макарич пройшов “між краплинами”. Він пообіцяв звернутися до Ради з проханням переглянути цю постанову, якщо переговори будуть розблоковані і він зможе проінформувати депутатів про плідну роботу делегації. Нічого конкретного, але тепер росіянам буде складно зірвати зустріч радників Н-4, на яку так не хочеться їхати Козаку після його знаменитого листа, де він заявив, що більше не братиме “в цьому” участь. Принаймні Захід це зрозуміє однозначно не на користь РФ”, – написав Гармаш.

Читайте також: Кравчук пояснив, чому погодився зайняти місце Кучми на переговорах у Мінську: “Я хочу цього” (Відео)

Представник ОРЛО від України у ТКГ відзначив, що після перших переговорів у Мінську в якості глави української делегації Леонід Кравчук тепер краще розумітиме реалії Мінського процесу зсередини.

“На мій погляд, дебют Кравчука в делегації дуже вдалий”, – резюмував Сергій Гармаш.

Читайте також: Кравчук сказав, що слід зробити для припинення війни на Донбасі (Відео)