З’явились перші кадри нічних стрільб HIMARS по російських окупантах (Відео)

HIMARS за роботою Фото – Твіттер Міністра оборони України

Перші американські системи реактивного залпового вогню HIMARS вже не просто в Україні, а на передовій б’ють російських окупантів.

Перші кадри нічних стрільб HIMARS по військах РФ опублікував військовий кореспондент Андрій Цаплієнко.

Він повідомив, що ЗСУ на передовій вже мають 4 системи HIMARS із дальністю стрільби до 80 кілометрів.

“Нашій країні надали ракети, здатні вражати російську ціль на відстані до 80 км з унікальною точністю. При такій відстані HIMARS є недосяжним для арти РФ”, – підкреслив Цаплієнко.

У Сухопутних військах військах України опублікували відео з порівняльною характеристикою HIMARS та звичних для армії РФ реактивних систем залпового вогню "Град". Різниця очевидна і колосальна. Поки російські "Гради" гатять великою кількістю ракет по всій площі, HIMARS кладе одну ракету точно в потрібну ціль. 

Читайте також: На армію РФ чекає “спекотне літо”: американські системи реактивного залпового вогню HIMARS уже в Україні (Фото)

Нагадаємо, офіційно про отримання Україною від США перших реактивних систем HIMARS Міністр оборони України повідомив вранці 23 червня.

Читайте також: США дають $450 млн військової допомоги Україні: відомо, що в пакеті (Відео)

Ввечері 23 червня речник Білого дому заявив про новий пакет військової допомоги США, що передбачає передачу ЗСУ нової партії HIMARS.