З’явились перші дані про травму Бєсєдіна на Євро-2020: “Перемоги даються нам дорогою ціною” (Відео)

Артем Бєсєдін після травми. Фото – Getty Images

До суботнього чвертьфіналу зі збірною Англії травмований в 1/8 Євро-2020 Артем Бєсєдін у розташування збірної України точно не повернеться.

Як повідомив у Фейсбук член тренерського штабу збірної України Олександр Шовковський, сьогодні Бєсєдін уже в Києві, де йому мають зробити комплексне обстеження травмованої ноги, в тому числі і за допомогою МРТ.

“Великі перемоги даються нам дорогою ціною”, – констатував Шовковський і опублікував відео моменту травмування українського нападника.

Як офіційно повідомила Українська асоціація футболу, медики збірної України при первинному огляді знайшли у Бєсєдіна пошкодження відразу кількох м'язів ноги. Як наслідок, для українського футболіста терміново замовили чартерний літак, який сьогодні вранці вже доправив травмованого Бєсєдіна на обстеження до Києва.

"Первинне обстеження головним лікарем національної команди Артуром Глущенком показало ушкодження одразу кількох м’язів ноги. Також є підозра на ушкодження хрестоподібних зв‘язок. Більш точний діагноз можна поставити після проведення МРТ, однак зрозуміло, що така травма потребує тривалого лікування, що не дозволить Артемові зіграти найближчим часом. З огляду на це було оперативно ухвалено рішення відправити Бєсєдіна до Києва для обстеження й лікування його в клубі. Сьогодні вранці чартер з Артемом на борту приземлився у столиці України", - сказано в офіційному повідомленні УАФ.

Якщо МРТ підтвердить побоювання медиків, то нападник української збірної лікуватиме цю травму близько пів року.

Травму Артем Бєсєдін отримав, провівши лише 10 хвилин на полі у грі збірної України 29 червня в 1/8 зі збірною Швеції. Захисник шведів, граючи в м'яч, прямою ногою вдарив Бєсєдіна в коліно лівої ноги. За це суддя показав шведському футболісту червону картку і вилучив з поля. Бєсєдіну медики української збірної приклали лід до травмованого коліна, але ступити на ліву ногу Бєсєдін не міг через біль.

Читайте також: Від боязких пасів назад до тріумфу на останніх хвилинах: як збірна України створила сенсацію на Євро-2020 (Відео, Графіка)

У чвертьфіналі Євро-2020 збірна України 3 липня в Римі гратиме зі збірною Англії.