З’явились нові дані про загибель дитини в тилу бойовиків “ДНР” (Фото, Карта)

Вибух убив дитину і пошкодив хату в окупованому “ДНР” Олександрівському. На фото – місце НП

5-річний хдопчик не міг загинути від скинутого безпілотником ЗСУ боєприпаса, як це стерджує кремлівська пропаганда. Жодні українські безпілотники не літають на відстань 15 кілометрів вглиб окупованої проросійськими бойовиками території Донбасу.

Про це заявив в ефірі “Громадського радіо” радник української делегації у Тристоронінй контактній групі Олексій Арестович.

Він наголосив, що окуповане “ДНР” Олександівське, де від вибуху 2 квітня загинув 5-річний хлопчик, знаходиться на 15 кілометрів вглиб від лінії фронту. Там українських безпілотників бути не може. 

За словами Арестовича, смертельні осколкові поранення дитина могла отримати від вибуху предмета, який знайшла поряд з домом.

"Як констатувала моніторингова місія ОБСЄ, дитина загинула від множинних осколкових поранень. Що їх спричинило - поки що не констатували... За нашою версією, дитина загинула від вибухового пристрою, який знайшла у дворі. Це свідчить про те, що російська сторона мало того, що окупувала нашу землю, вона там розкидує небезпечні вибухові пристрої, штатні або нештатні, через які гинуть громадяни України, в тому числі 5-річна дитина", - сказав Олексій Арестович.

6 квітня бабуся загиблого розповіла телефоном представникам ОБСЄ, що вдень 2 квітня її онук був у дворі біля їх будинку. Тоді вона почула звук вибуху і побачила чорний і білий дим. Коли вийшла з будинку, побачила онука, який лежав на землі. На стіні будинку та огорожі були численні сліди й пошкодження, спричинені осколками. Їх видно на фото двору, де стався смертельний для 5-річного хлопчика вибух.