З’явились дані про 2 смертельні випадки Covid-19 за добу на Тернопіллі

Найстаршому з двох померлих було 49 років.

42-ий і 43-ій з початку пандемії летальні випадки Covid-19 на Тернопільщині зафіксували 9 серпня. Про це повідомив сьогодні Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Там проінформували, що старший із двох померлих минулої доби від ускладнень коронавірусної інфекції – це  чоловік “1970 року народження (49 років), м. Тернопіль“.

Другий смертельний за останню добу випадок Covid-19 в області зафіксували у Тернопільському районі. Там від ускладнень коронавірусу помер 36-річний пацієнт.

1984 року народження (36 років) с. Івачів Горішній Тернопільського району“, – повідомили про другий за добу летальний випадок коронавірусу у Тернопільському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

Читайте також: Коронавірусом за добу на Тернопільщині захворіли вдвічі більше людей, як одужали від Covid-19

Як повідомляла сьогодні ІА “7 Днв-Україна”, Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України інформував, що станом на 10 серпня з початку пандемії діагноз “коронавірус” був лабораторно підтверджений у 3 тисяч 324 мешканців Тернопільщини. Із них 2 тисячі 100 пацієнтів від коронавірусу успішно вилікувались. На Covid-19 на Тернопільщині хворіє зараз 1 тисяча 181 особа.

Читайте також: “Це дуже багато”, – глава МОЗ про показник Covid-19 за неділю (Відео)