Крик і дим: з’ясувались нові обставини загибелі людей у пожежі одеського готелю (Відео)

Під час гасіння пожежі в готелі. Фото – ГУ ДСНСУ в Одесій області

Триповерховий готель, в якому під час пожежі 17 січня загинули двоє людей, горів не вперше. Слідство роглядає кілька версій причин пожежі і досі не може встановити особи загиблих.

Мешканці готелю, яким вдалося врятуватись у пожежі, розповіли ТСН, що це місяць тому тут вже була пожежа. Ввечері ж перед пожежею 17 січня в готелі було чути потріскування, характерне для закорочення електродротів.

“Погасло світло і зразу пішов дим. Почувся крик, люди кричали про допомогу”, – кажуть постраждалі мешканці готелю.

Читайте також: Люди стрибали з третього поверху, щоб врятуватись: подробиці смертельної пожежі в готелі Одеси (Відео)

Готель не мав жодних дозвільних документів як заклад для тимчасового проживання і функціонував підпільно. Про це заявила влада Приморського району Одеси.

“Єдиний документ, який ми знайшли про цю споруду, то це про введення її в 2010 році в експлуатацію як житлового будинку. І то не факт, що цей документ дійсний”, – заявив представник одеської влади Марат Корольов.

Він зазначив, що невідомо, скільки саме людей перебувало в готелі на час загорання, оскільки жодного реєстру пожильців в цьому готелі не вели.

Читайте також: Масштабна пожежа в готелі Одеси: з’явились дані про потерпілих у реанімації (Відео)

ГУ Нацполіції в Одеській області повідомляє, що в рамках відкритого кримінального провадження слідство розглядає кілька версій причин смертельної пожежі.

“Наразі слідчі розглядають декілька версій причин пожежі: необережне поводження з вогнем та несправність електрообладнання. В рамках розпочатого кримінального провадження призначено пожежно-технічну та судово-медичні експертизи”, – йдеться в повідомленні.

Слідство триває. Затриманих підозрюваних у цьому кримінальному провадженні поки немає.

Більше подробиць про нові обставини загибелі людей в пожежі готелю в Одесі – у сюжеті ТСН.