“Зараз буде проблема”, – Притула пояснив механізм витрати зекономлених на “Байрактарах” $15 млн (Відео)

Фото – Фейсбук Сергія Притули

Подаровані виробником три безпілотники “Байрактар” вивільнили $15 мільйонів, які зібрали українці на закупівлю цих безпілотників для ЗСУ.

Про це волонтер Сергій Притула заявив сьогодні в ефірі телеканалу “2+2“.

На що саме будуть витрачені ці зекономлені гроші проекту “Народний Байрактар”, волонтери вирішують зараз із військовим керівництвом України.

“Дві зустрічі, які мають відбутися сьогодні і завтра з Міноборони і Генштабом ЗСУ та ще одним міністром, сподіваюся вирішать, щоб ми могли найефективніше розпорядитися цими грошима”, – сказав Притула.

Він пояснив, що Міністерство оборони, волонтери і народ України роблять одну справу - допомагають Збройним силам бити ворога. Тому, закликав волонтер українців, у питанні витрати зекономлених зібраних народом України грошей треба керуватись не емоціями, а потребами ЗСУ. Протиракетний захист для Україні на ці гроші купити буде неможливо.

"Зараз буде проблема - ми точно всім не догодимо. Люди скажуть, що треба було сюди, а ми, наприклад, закриємо якесь велике транспортне питання, а люди скажуть: ми давали на літаки, щоб вони нищили русню... Коли я бачу дописи, що використайте ці гроші на протиракетну оборону, то я сам би цього дуже хотів. Але навіть в Міноборони України є величезна проблема із закупівлею цих засобів, то що говорити про волонтерів. Це інша ліга. Я думаю, що ми поступово еволюціонуємо і дійдемо до неї, але зараз це вкрай важко… Тому ми і далі будемо допомагати армії, орієнтуючись на запити військових, - наголосив Притула.

Волонтер додав, що подаровані виробником три "Байрактари" обов’язково будуть мати позначки "Народний Байрактар". Коли саме ці безпілотники прибудуть в Україну і почнуть допомагати українським військовим бити російських окупантів, поки невідомо.

Нагадаємо, Фонд Сергія Притули оголосив шестиденний збір коштів на закупівлю трьох безпілотників "Байрактар" для Збройних сил України. Українці пожертвами необхідну суму зібрали за 3 дні. Зворушений рішучістю українців виробник "Байрактарів" заявив, що передасть Україні 3 безпілотники безоплатно.

Більше - у прямій мові Сергія Притули у відео телеканалу "2+2".