З бойового завдання на Донбасі повернулись до Тернополя оперативники СБУ (Фото)

ф4Зведений загін Тернопільського управління СБУ виконував бойове завдяння на Донбасі впродовж чотирьох місяців.

Як повідомляє УСБУ в Тернопільскій області, за цей час спецпідрозділ передав в кури українського правосудяд двох бойовиів “ЛНР”.

Крім того, тернопільські спецпризначенці впіймали неподалік лінії розмежування ще цілий ряд прихильників псевдореспублік, які допомагали бойовикам.

ф1

Під час зустрічі з військовослужбовцями начальник обласного Управління Віталій Найда подякував підлеглим за успішне виконання поставлених перед ними завдань, відзначивши позитивні результати їхньої оперативної роботи. Зокрема, завдяки успішній реалізації контррозвідувальних заходів зведеною групою затримано та передано слідству двох терористів «ЛНР». Також оперативники зведеного загону викрили протиправну діяльність трьох жителів Луганщини, які посягали на територіальну цілісність і недоторканність України, попереджено проникнення на територію, контрольовану урядом України, низки агентів-інформаторів так званого «МГБ ЛНР», задокументовано протиправну діяльність 54 бойовиків.

ф2

«Виконуючи надскладні завдання Служби безпеки на територіях, які найбільше зазнають ворожих посягань, відстоюючи незалежність та суверенітет України як у відкритому протистоянні із загарбниками, так і в прихованій боротьбі, своєю щоденною працею ви наближаєте день нашої перемоги. Дякую вам за сумлінне виконання службових обов’язків, наполегливість та професіоналізм», ‒ звернувся до бійців керівник обласного УСБУ.

ф3