Ювілей: усі зірки Тернопільської філармонії – в одній святковій програмі (Відео)

PC150011-nЮвілейний концерт з нагоди 75-річчя Тернопільської обласної філармонії відбудеться у понеділок, 22 грудня. Початок – о 18.30.

Для тернополян готують особливу програму. Про це нещодавно розповів директор Тернопільської обласної філармонії Ярослав Лемішка.

Читайте також. Тернопільська філармонія згадує свою славну історію та будує плани (Відео)

– Ми покажемо всі колективи і окремих солістів, це буде дуже цікавий концерт, – повідомив він. – Я хочу вас запевнити: ми концерт готуємо давно і я гадаю, що ті, хто прийде до нас розділити нашу радість, будуть дуже задоволені.

Читайте також. «Наше мистецтво – це те, чим ми можемо допомогти військовим», — народний артист Ярослав Лемішка

Отже, на сцену вийдуть усі прославлені колективи філармонії: симфонічний оркестр під керівництвом диригента Мирослава Кріля, камерний оркестр під орудою Юрія Кульчицького, камерний хор під керівництвом Богдана Іваноньківа, ансамблі "Надзбручанка" та "Візерунок", тріо "Солов'ї Галичини" та квартет "Акорд". Співатимуть і солісти філармонії, серед них - Наталія Лемішка, Оксана Малецька, Наталія Присіч, Володимир Шагай та інші. Виступатимуть і артисти розмовного жанру.

Розповів пан Лемішка і про те, що у Міщанському братстві – товаристві городян, які збудували приміщення на вул. Острозького, було традицією під час посту на Ганни влаштовувати розваги та концерти для своїх членів.

До речі, під час прес-конференції директор поділився і побоюваннями щодо фінансування закладу у 2015 р., розповів про гастролі в райцентрах Тернопілля та інших областях, про благодійні концерти, які проводили заради допомоги бійцям АТО (див. відео - прим.).

Довідково. Квитки - у касі філармонії. Ціна одна - 50 грн.

Софія Левицька