Юрія Вербицького вбили за повної підтримки екс-керівництва міліції та ГПУ – МВС

1МВС закінчило провадження за фактом викрадення Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

Як повідомили в прес-службі відомства, обох чоловіків катували, а Юрія Вербицького пізніше знайшли убитим. Правоохоронці з’ясували організаторів злочину, а також за чиєї підтримки він був здійснений.

За даними правоохоронців, їх викрали в ніч з 20 на 21 січня цього року з приміщення однієї зі столичних лікарень. Обох чоловіків зловмисники катували, а Юрія Вербицького пізніше знайшли убитим.

Слідчі встановили, що організаторами цього злочину є двоє громадян, а скоєно злочин за повної підтримки колишнього керівництва МВС та Генпрокуратури.

Дії зловмисників кваліфіковано за ознаками злочинів, передбачених п. 3, 12 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство), ч. 2 ст. 127 (Катування) та ч.3 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.

Слідчими складено обвинувальний акт стосовно двох безпосередніх учасників злочину. Ще 10 осіб перебувають у міжнародному розшуку. Стосовно них триває проведення слідчих та розшукових дій, в тому числі – перевірка розшукуваних осіб на причетність до інших злочинів, вчинених стосовно учасників «Євромайдану».