Юрій Шухевич: новий закон про РНБО – це державний переворот (Відео)

звантаженняНовий закон про Раду з національної безпеки і оборони України, який розширює повноваження секретаря, – це державний переворот. Про це в ході засідання Ради заявив народний депутат, син головнокомандувача УПА Юрій Шухевич.

“Закон про РНБО – це державний переворот”, – зазначив він.

Нагадаємо, вплив РНБО в системі української влади може значно посилитися після прийняття поправки до закону “Про Раду національної безпеки і оборони України”.

Так, нові поправки розширюють повноваження Ради безпеки і його нещодавно призначеного секретаря Олександра Турчинова.

Нова редакція профільного закону перетворює РНБО в центр реального політичного впливу, а його секретаря (Турчинова – ред.) – у фігуру, яку можна порівняти за вагою з президентом, прем’єром і спікером.

Якщо раніше Радбез тільки розглядав питання, що стосуються сфери безпеки і оборони, і подавав президенту відповідні пропозиції, то тепер він уповноважений ще й приймати рішення. Рішення ці зокрема, стосуються проектів державних програм, доктрин, директив, наказів, законів.

У попередній редакції закону, Радбез здійснював поточний контроль за діяльністю органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони, тепер же, згідно з новою редакцією, він повинен буде координувати і контролювати діяльність цих органів.

Також, згідно редакції, прийнятої у першому читанні, секретар РНБО буде організовувати роботу ставки верховного головнокомандувача у разі її створення і подавати на затвердження президентові положення про його апарат відомства, структур4 та штатний розпис.

Відтепер голова РНБО бере участь у розгляді пропозицій щодо кандидатур на посади в органах державної влади, діяльність яких пов'язана з питаннями національної безпеки і оборони, а також вносить на розгляд президента пропозиції щодо призначення та звільнення керівництва військових формувань та правоохоронних органів

Водночас у статті йдеться, що нововведення вже викликало подив у правознавців і головного науково-експертного управління Верховної Ради. Вказується, що парламентські юристи заявили, що деякі з новоявлених повноважень Радбезу просто не можуть стосуватися його компетенції.