Юрій Кармазін з Вашингтону: «Тут вражені масштабами корупції в Україні, про які дізналися»

sПредставники делегації Інституту права і суспільства, які були у Вашингтоні у справах, що стосувалися України, заявили, що достроково повертаються в Україну.

– Ганебне явище сталося у Вашингтоні, коли при розгляді питання про відмивання коштів в Україні не було головного доповідача – генерального прокурора України, який був у планах виступів. У Вашингтоні відмічено, що не було в Україні належної реакції української влади на відмивання коштів, – сказав один з представників української делегації Юрій Кармазін. – Більше того, тут відомо, що в Україні відмиваються кошти на всьому, в тому числі на війні з Російською Федерацією. Це ганебне явище!

Юрій Кармазін звернувся до української влади із закликом припинити ганебне відмивання коштів на війні, легалізації російських коштів через українські компанії і банки.

– Нам було соромно відповідати на запитання про конфлікт між НАБУ, ГПУ, СБУ і прокуратури. Тіллерсон сказав про те, що немає чого боротися за тіло на Донбасі, якщо душа погрязла в корупції, – сказав Кармазін.