Юних спортсменів з Тернопільщини відзначили на всеукраїнських змаганнях (Фото)

Уже традиційно у м. Бродах на Львівщині відбувався Всеукраїнський турнір з кіокушин-кан карате, присвячений пам’яті героїв — воїнів АТО. Цього року – 11 травня.

1

Збірна команда КДЮСШ 1 Тернопільської обласної федерації з кіокушин-кан карате під керівницивом голови федерації Тетяни Чубатої взяла участь у цьому турнірі й за успіхи, волю до перемоги була винагороджена.

2

Юні спортсмени показали добрий результат, навіть не зважаючи на те, що деякі із спортсменів брали участь у змаганнях такого рівня вперше.

3

У турнірі від Тернопільщини змагалися й отримували нагороди Володимир Якимець, Тарас Якимець, Ліза Свирид, Софія Сивук, Назар Уніят, Степан Сорока, Даша Когут.

4

Учасники турніру щиро вдячні організаторам змагань, усьому тренерському колективові м. Бродів на чолі з бранч-чіфом Західноукраїнського бранчу Михайлом Чунгіним за те, що й цього року, як і в попередні роки, на високому рівні організували турнір, завдяки якому й за допомогою якого юні спортсмени й їх тренери змогли висловити подяку нашим героям — воїнам АТО — ООС.

5

6