Юлія Тимошенко звернулася до українці в етері телеканалу 112 Україна з приводу ринку землі (Відео наживо)

фото: Фейсбук Юлії Тимошенко
фото: Фейсбук Юлії Тимошенко

Юлія Тимошенко виступає у ці хвилини у прямому етері телеканалу 112 Україна.

Політикиня торкається у своєму виступі теми ринку землі.

Сьогодні Тимошенко підбила підсумки дня і опублікувала свої думки у Фейсбуці:

“Проміжні підсумки важкого і важливого дня.

Акція на захист землі під парламентом і наше блокування трибуни змусило керівництво Верховної Ради відкласти всі питання, крім земельного.

Відбулася нарада керівників парламенту, фракцій і аграрного комітету. Монобільшість Зеленського не хоче нічого і нікого слухати. Їхнє завдання – будь-що протягнути розпродаж землі до Нового року, незважаючи на незаконність їхніх дій і категорично негативну думку народу. Завтра о 9.00 ми знову збираємося на нараду.

Якщо закони Зеленського про розпродаж землі буде ухвалено, фермерство припинить існування разом з селами і якісними продуктами харчування. Фермери просто не витримають конкуренції з олігархами і корпораціями та втратять всю землю.

Ситуація екстраординарна. Ніколи в цій Раді не приймалося рішення продати 72% території. Зараз потрібна допомога людей. Не мені, не партії «Батьківщина», а країні!

У мене немає жодного сумніву, що під час сьогоднішньої акції були влаштовані спеціальні провокації для того, щоб дискредитувати мирну акцію протесту аграріїв і профспілок.

Але ми не маємо здаватися і зливати країну.

Я знову запрошую всіх небайдужих на МИРНУ, КОНСТИТУЦІЙНУ акцію захисту землі під Верховною Радою завтра, 18 грудня, о 9.00", - написала Ю. Тимошенко.

Докладно - у відео 112 Україна наживо: