Юлія Тимошенко хотіла б відсвяткувати Новий рік на барикадах Євромайдану

Юля за гратамиЮлія Тимошенко звернулася до українців з привітанням з нагоди Нового року з Качанівської колонії, що в Харкові. Звернення оприлюднили на сайті Тимошенко. 

Як сказала Тимошенко, якщо про підсумки, то «не можна не говорити про невдачі.

Непідписання угоди про асоціацію з ЄС є провалом року, гальмом на шляху приєднання України до європейської родини. Але я вірю, що ця одвічна мрія мільйонів українців дуже скоро здійсниться, як і мрія про демократичну владу з людяним обличчям та моральними вчинками».

За словами Тимошенко, здобутком року та останнього десятиліття став Євромайдан, який повернув українцям віру у власні сили, об’єднав гідних та патріотичних людей, які захищають майбутнє своїх дітей та власної країни, зробив Україну впізнаваною, а українців – нацією, якою захоплюються в світі.

«Я дуже хотіла б відсвяткувати Новий рік з людьми, які боронять нашу незалежність та захищають демократію і європейські цінності на мирних барикадах Євромайдану, де народилася нова еліта країни. Мої серце та душа з вами! Я знаю, що разом з вами ми ще заспіваємо Гімн на нашому переможному Майдані!», – написала Тимошенко в зверненні.

Хочу побажати, сказала вона, щоб новий рік приніс не лише випробування, а й багаточисленні перемоги. Тому прошу всіх вас, мої рідні, розпочинати новий 2014 рік тільки з вірою, з розумінням того, що він буде переможним!