Виступ “Кварталу 95” спричинив скандал: сподобалось лише Коломойському (Відео)

ф1Політики і прості українці засудили цинічний концерний номер “Кварталу 95” про пожежу будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтарєвої. Єдиний, хто публічно заявив, що виступ йому сподобася, став олігарх Ігор Коломойський. У самому ж “Кварталі 95” скандал ще ніяк не коментували.

В епіцентрі скандалу через участь у концертному номері “Кварталу 95” опинився Національний хор імені Верьовки, гендиректор і художній керівник якого Зеновій Корінець попросив вибачення і взяв провину на себе.

Скандал розгорівся після трансляції в телеефірі 19 жовтня нового концерту “Кварталу 95″, у якому був номер про підпал будинку екс-глави Нацбанку України.

У жартівливій пісні за участі жіночої частини хору Верьовки артист Євген Кошовий співав про те, що хата Валерії Гонтарєвої під Києвом згоріла, мовляв, “від сорому”.

Цей номер відразу ж засудили українські політики, серед яких два міністри, а також сама Валерія Гонтарєва, назвавши ганьбою насміхання з людської біди.

У Міністерстві культури заговориил про доцільність подальшого фінансування хору імені Верьовки з держбюджету. Нардеп Ірина Геращенко заявила, що в парламенті готують подання, щоб цей хор більше не виконував Гімн України у ВР.

Також у коментарях до відео концертного номера “Кварталу 95” прості українці недвозначно дали зрозуміти, що номер їм не сподобався.

“Моя вина, на моїй совісті”, – сказав 5 каналу гендиректор і художній керівник хору Зеновій Корінець.

Сподобався номер про пожежу будинку Гонтарєвої лише Ігорю Коломойському.

“Браво!.. Дуже сподобався”, – сказав Коломойський у коментарі проекту Радіо Свобода “Ньюзрум“.

Більше про скандал через концертний виступ “Кварталу 95” – у відео телеканалів України.