Чемпіон у 18 років: тернопільський спортсмен Тарас Радь здобув рекордну золоту медаль для України на Паралімпіаді-2018 (Відео)

Тарас Радь - Паралімпійський чемпілн  у 18 років. Фото - Фейсбук Валерій Сушкевич
Тарас Радь – Паралімпійський чемпіон у 18 років. Фото – Фейсбук Валерій Сушкевич

“Тернопільський день”, – так назвав перемогу Тараса Радя в біатлонних перегонах у Пхьончхані Президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич.

Тарас – наймолодший учасник збірної України на Паралімпіаді, єдиний представник Тернопільської області у збірній і він – паралімпійський чемпіон.

Читайте також: Паралімпіада-2018: Україна здобуває нові перемоги і підіймається на друге місце в медальному заліку (Відео)

Золото Паралімпіади Тарас здобув у 18 років. Це рекордна золота медаль для України.

“Перший в історії українських зимових паралімпійських видів спорту паралімпійський чемпіон у 18 років!!! Так, Тарас Радь тільки що став чемпіоном ХІІ Паралімпіади на середній дистанції – 12,5 км у біатлоні. Шалений вітер, який здував навіть маленькі трикутники-відбійники на трасі, які «малюють» траєкторію траси. Оператори ледве утримують телекамери. У мене обличчя «задубіло». А тернопільський чемпіон на 4-х рубежах стрільби не допустив жодного промаху. Він і американець – єдині, хто не допустив промахів. Саме українець та американець боролись за перше місце. І Тарас переміг!”, – написав про рекордне золото тернопільського спортсмена у Фейсбук Президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич.

“Тернопіль, давай!”, – так підтримував нашого спортсмена під час перегонів Валерій Сушкевич.

Після видатного фінішу Сушкевич пояснював Тарасу, що паралімпійська медаль у 18 років – це початок. Головне – не зазнаватись і продовжувати працювати. Тільки за умови наполеглевих подальших тренувань всі перемоги на ще кількох Паралімпіадах зможуть принести цілу колекцію медалей і спортсмену Тарасу Радю, і Тернопільщині, і Україні.

“Наступна Паралімпіада твоя”, – казав Тарасу Президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич.