Звинувачений у державній зраді екс-нардеп Єфремов чекатиме суду вдома, а не за ґратами (Відео)

Олександр Єфремов уже не за ґратами
Олександр Єфремов уже не за ґратами

Олександр Єфремов, якого ГПУ звинувачує у державній зраді і причетності до створення терористичної “ЛНР”, чекатиме судового розгляду своєї справи не в камері СІЗО, а вдома в Києві.

22 липня Київський апеляційний суд вирішив змінити запобіжний захід екс-нардепу Євремову на цілодобовий домашній арешт. Оскільки зареєстрований екс-регіонал у квартирі в Києві на Печерську, то там і має чекати суду.

Читайте також: Екс-регіонала Єфремова знову затримали. Що інкримінують цього разу і чи дійде до вироку (Відео)

Участь у судовому засіданні Єфремов брав по скайпу із камери Старобільського СІЗО на Луганщині, де він перебував понад 2 роки.

Читайте також: ГПУ оголосила про підозру цілій низці екс-посадовців Луганщини, які здали частину області бойовикам

Після шести годин засідання столичного апеляційного суду Єфремов не одразу й зрозумів, що може покинути камеру одразу і перепитував своїх адвокатів у Києві, як він має тепер опинитись у столиці в своїй квартирі.

Читайте також: Скандального екс-регіонала конвоювали на Луганщину

Своїм рішенням Київський апеляційний суд створив певну колізію – справу Єфремова слухає суд на Луганщині і як з Києва Єфремов тепер братиме участь у засіданнях – поки невідомо.

Читайте також: Єфремов розповів, як йому живеться в камері (Відео)

Всі подробиці засідання апеляційного суду 22 липня, який відправив з камери СІЗО додому підозрюваного у державній зраді Єфремова, – у сюжеті ТСН.