Екс-працівник “Беркуту” визнав, що перебував на місці розстрілу людей на Майдані (Відео)

berkut_majdan

За словами адвоката Віталія Титича, один із підсудних у справі Майдану рядом своїх запитань фактично створив доказову базу для обвинувачення, яке йому висувається, повідомляє 5 канал.

“Зловили” кулі беркутівців: в суді допитали двох потерпілих на Майдані
У середу, 19 липня, в ефірі програми “Інформаційний день” адвокат Віталій Титич, зазначив що згідно з аналізом допитів, підсудні своїми питаннями самі створюють доказову базу обвинувачення, яке їм висувається.

“Дійсно відбулася дуже важлива з процесуальної точки зору подія. І цей аналіз, як ви його назвали, мав на меті якраз зафіксувати ці речі, щоб вони не відійшли на другий план. Інтерес до провадження стосовно масового розстрілу, терористичного акту вже дуже стихає. Це і є основним завданням змістити акценти сьогодні.

Читайте також: Луценко озвучив, коли буде передано до суду справу щодо розстрілу людей на Майдані

Але з невідомих причин почали підсудні реалізовувати своє бачення ходу процесу, задавати питання і ось дійсно один із підсудних, громадянин Амброськін, рядом своїх запитань, на мою суб’єктивну думку, створив доказову базу для того обвинувачення, яке йому висувається. Він визнав основне фактично. Це – непрямий доказ очевидно, так званий доказ поведінки. Особа почала розпитувати потерпілого, який був поранений, задаючи йому питання, демонструючи те, що він був на цьому місця і брав участь у здійсненні цього злочину, вказуючи на певні рішення, які приймалися злочинцями та певними виконавцями розстрілу”, – зазначив Віталій Титич.