Тимошенко офіційно оголосила про перехід “Батьківщини” в опозицію: “Ми не поділяємо таку політику” (Відео)

Фото - скріншот з відео
Фото – скріншот з відео

“Батьківщина” тепер в опозиції до правлячої влади України.

Про перехід парламентської фракції “Батьківщина” в опозицію Юлія Тимошенко заявила відразу після прийняття Радою 13 листопада в першому читанні законопроекту про запровадження ринку землі в Україні.

“Наша команда заявляє про перехід партії “Батьківщина” в опозицію до політики знищення України, в опозицію до політики продовження епохи бідності. Ми оголошуємо опозицію проти розпродажу з молотка всіх стратегічних об’єктів власності України, в тому числі землі. Ми не поділяємо таку політику”, – заявила Тимошенко.

У “Батьківщині” вважають, що законопроектом про ринок землі Володимир Зеленський перетенув “червону лінію” і збираються оскаржити результати голосування в суді, оскільки воно відбулось, на думку Тимошенко, з порушенням регламенту ВР.

Читайте також: Тимошенко назвала об’єднаного «зеленого» кандидата від олігархів (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», впродовж дня розгляду питання ринку землі 13 листопада фракція “Батьківщина” разом з іншими опозиційними фракціями блокувала трибуну ВР.

Читайте також: Опозиція блокує трибуну ВР через розгляд питання про продаж землі — пряма трансляція (Відео)

Під час голосування за законопроект, що запроваджує можливість купівлі-продажу ріллі в Україні, “Батьківщина” не дала жодного голосу “за”.

Читайте також: ВР прийняла в першому читанні законопроєкт про ринок землі: хто з нардепів як голосував (Список)