З’явились несподівані дані про підозрюваного в убивстві 11-річної Дарини Лук’яненко: 2 роки не виходив з дому (Відео)

ф1Батьки підозрюваного не могли не знати про вбивство Дарини Лук’яненко, яке скоїв 13 червня їх син.

Про це, повідомляє ТСН, кажуть мешканці Іванівки на Одещині, де тиждень тому зникла 11-річна дівчинка, а 19 червня її тіло знайшли на подвір’ї хати односельця.

22-річний підозрюваний Микола, який зізнався у вбивстві дитини і показав поліції місце у дворі, де заховав тіло, брав участь у тижневих пошуках зниклої дівчинки.

“Пропонував то там шукати, то там”, – обурюються цинізму 22-річного односельця мешканці Іванівки.

Вони кажуть, що батько виховував підозрюваного жорстко і той підлітком утікав з дому. Крім того, матір прикривала сина й раніше – казала, що він працює в Одесі, коли той майже два роки не виходив з дому.

Читайте також: Зникнення 11-річної Дарини Лук’яненко: у ході розшуку поліція виявила несподівані обставини (Відео)

Мешканці селища пригадують, що востаннє дівчинку бачили живою саме на лавці біля будинку підозрюваного, а з двору чули дитячий крик, та не надали тому значення.

Підозрюваного продовжує допитувати поліція в рамках кримінального провадження. За вбивство дитини йому загрожує довічне ув'язнення.

Читайте також: Зниклу Дарину Лук’яненко знайшли мертвою на подвір’ї односельця, в якого поліція була в перший день пошуків (Відео)

Всі несподівані подробиці щодо підозрюваного у вбивстві 11-річної Дарини Лук'яненко, про які тепер говорять мешканці Іванівки на Одещині, - у відео ТСН з Іванівки.