Київ без громадського транспорту: зі спецперепустками виявилась проблема (Відео)

ф1Через загрозу поширення коронавірусу влада Києва від сьогодні зупинила громадський транспорт. У столиці курсують лише трамваї, тролейбуси і маршрутки, які за спеціальними перепустками возять працівників підприємств та установ, що забезпечують роботу критично важливих для міста сфер і галузей.

Запроваджений КМДА із 23 березня у Києві проїзд у громадському транспорті тільки за спеціальними перепустками у перший день своєї дії наштовхнувся на проблему: влада прийняла рішення у вихідні, тому вранці понеділка необхідні для проїзду посвідчення мали далеко не всі, повідомляє 5 канал.

Читайте також: Київ без метро: у столиці масові порушення обмежень, запроваджених через Covid-19 (Відео)

Як повідомляє кореспондент 5 каналу з Троєщини, сьогодні вранці тут курсували лише два маршрути спецтранспорту, які мали довезти на роботу працівників аптек і продуктових крамниць, правоохоронців та інших важливих для життєзабепечення столиці підприємств і установ.

Однак виявилось, що у більшості цих працівників спеціальних документів для дозволу на проїзд немає - у неділю вони не встигли їх отримати.

Водії і поліція, яка слідкувала за дотриманням нових правил спецпроїзду, сьогодні вранці зробила таким пасажирам поблажку - у спецтранспорт пропустила за звичайними робочими посвідченнями, однак уже сьогодні ввечері так не буде, запевнили правоохоронці.

"Уже від завтра, навіть від сьогодні від 16 години проїзд буде тільки за спецпосвідченнями", - кажуть у поліції, зазначаючи, що сьогодні на роботі працівники мають отримати такі спеціальні посвідчення-проїзні.

Читайте також: МОЗ: в Україні змінився регіон-лідер за кількістю хворих на Covid-19

Нагадаємо, за даними МОЗ, Київ є лідером за кількістю хворих на коронавірус в Україні: станом на вечір 22 березня Covid-19 лабораторно підтверджено у 29 мешканців столиці.

Більше подробиць - у відео 5 каналу