У Києві зафіксовано різке зростання кількості хворих на Covid-19, у лаврі спалах – Кличко (Відео, Мапа)

ф3Упродовж минулої доби в Києві лабораторно підтверджений 41 новий випадок коронавірусу.

Про таке зростання чисельності хворих на коронавірус у столиці повідомив міський голова Києва Віталій Кличко у своєму сьогоднішньому відеозверненні, опублікованому на сайті КМДА.

Віталій Кличко наголосив, що за минулу добу в столиці міський лабораторний центр підтвердив значно більше випадків коронавірусу, ніж виявляв раніше за добу.

“За минулу добу кількість киян, що захворіли на коронавірус, збільшилася майже втричі в порівнянні з попередніми днями”, – заявив Віталій Кличко. ф1

За даними Кличка, більшість із виявлених нових випадків у столиці – в лаврі УПЦ МП.

“З випадків, зареєстрованих за минулу добу, 26 – у Києво-Печерській лаврі”, – проінформував Віталій Кличко.

Він повідомив, що загальна кількість випадків коронавірусу, виявлена в Києві, складає вже 335. Міністерство охорони здоров’я України станом на 9:30 9 квітня повідомляло про 300 підтверджених випадків Covid-19 у Києві.

Читайте також: У двох регіонах 300 і більше випадків Covid-19: карта поширення коронавірусу по областях України (Мапа)

Таку різницю в статистиці Віталій Кличко пояснив тим, що міська влада Києва отримує дані про результати тестів на коронавірус від міського лабораторного центру відразу, тоді як МОЗ – вранці наступного дня.

За даними міського голови столиці, серед нових виявлених хворих на коронавірус у Києві – люди віком від пів року до 71 року, серед нових хворих – двоє медиків.

Як повідомив Кличко, з 41-го нового хворого на коронавірус у Києві госпіталізували шістьох, решта лікуються під наглядом лікарів вдома в умовах самоізоляції.

ф2

Міський голова закликав киян і далі неухильно дотримуватись умов карантину і поопбіцяв, що гарячу воду у Києві до кінця дії карантину комунальники не відмикатимуть.