Київ посилює карантин через Covid-19 – Кличко (Відео)

Київ готує лікарні для прийому другої хвилі хворих на коронавірус і посилює карантинні заходи через зростання кількості хворих на Covid-19 у столиці.

Про це Віталій Кличко повідомив сьогодні під час онлайн-брифінгу на сайті КМДА.

“Ці обмеження, за рішенням Уряду, починають діяти з понеділка, 17 серпня”, – заявив Кличко.

Міський голова столиці проінформував, що за рівнем захворюваності на Covid-19 Київ, за рішенням Центральної комісії з техногенно-екологічної безпеки від 13 серпня, потрапив до жовтої зони карантинних обмежень і буде виконувати ці обмеження.

Читайте також: Зони карантину Covid-19 в Україні визначать по-новому – Кабмін змінив критерії (Відео)

Так, за інформацією Віталія Кличка, захисні маски на обличчі та паспорт при собі - обов'язкова умова для киян. Крім того, від понеділка їхати у громадському транспорті столиці можна буде тільки стільком пасажирам, скільки місць для сидіння в цьому транспорті. Кінотеатри, театри та інші заклади можуть бути заповнені глядачами тільки наполовину.

Читайте також: Київ перетнув показник у 10 тисяч випадків Covid-19 з початку пандемії (Мапа)

"Так, ситуація – неприємна і непроста. Київ готує медзаклади другої хвилі для прийому та лікування хворих на коронавірус... оскільки заповненість ліжок у медзакладах, де лікують хворих на коронавірус, перевищила 50% і становить сьогодні 52,2%", - констатував Віталій Кличко і закликав киян неухильно дотримуватись карантинних заходів жовтої зони.