“Цифри вражають кожного дня”, – глава МОЗ повідомив про 2 антирекорди Covid-19 за добу (Відео)

6 серпня в Україні лабораторно підтверджена найбільша з початку пандемії кількість нових випадків коронавірусу за добу, а також найвищий за час пандемії добовий показник летальності від Covid-19.

Про 2 такі антирекорди за останню добу заявив вранці 7 серпня на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“У нас черговий антирекорд: сьогодні за добу захворіло 1 453 особи… За останню добу в Україні зафіксовані 33 летальні випадки”, – повідомив Степанов про добові показники Covid-19 за 6 серпня.

“Цифри вражають кожного дня”, – підкреслив глава МОЗ і звернувся до українців із закликом дотримуватись карантинних вимог через коронавірус.

Читайте також: “Це новий антирекорд України”, – Степанов про показник Covid-19 за останню добу (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, до сьогодні найвищим добовим показником нових випадків коронавірусу з початку пандемії в Україні був показник, зафіксований за добу 5 серпня. За даними МОЗ, тоді в Україні було лабораторно підтверджено 1 тисячу 318 нових випадки Covid-19.

Читайте також: Глава МОЗ заявив про два антирекорди Covid-19 за останню добу (Відео)

Найвищий до сьогодні добовий показник смертності від коронавірусу  – 31 померлий – в Україні, за даними МОЗ, фіксували двічі: за добу 16 червня і за добу 5 серпня.