Вибух у житловій багатоповерхівці Києва: з’ясувався важливий аспект (Відео)

До подальшого проживання придатна частина 10-типоверхівки на Позняках у Києві, в якій 21 червня прогримів вибух, що забрав 5 життів мешканців цього будинку.

До такого висновку дійшли фахівці, повідомляє КМДА.

“До обстеження будинків залучені фахівці Державного підприємства “Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій”. Наразі завершується обстеження 1-5 секцій. Рішення про заселення людей назад у будинки буде прийнято лише на основі висновків фахівців”, – йшлося в повідомленні КМДА вдень 23 червня.

Як повідомляє ТСН, п'ятий під'їзд постраждалої від вибуху багатоповерхівки на вулиці Соломії Крушельницької визнаний придатним для життя. На вечір 23 червня мешканців квартир у цьому під'їзді пропустили додому і дозволили ночувати.

Читайте також: Кадри зсередини зруйнованого будинку в Києві: вибух “виривав” квартири блоками (Відео)

У своїх квартирах ці мешканці знашли в такому ж стані, які і до вибуху, тимчасові заглушки, що їх поставили працівники газової служби замість забраних на повірку газових лічильників. Саме витік газу через такі заглушки слідство розглядає як можливу причину вибуху в цій житловій багатоповерхівці. За даними МВС, вибух зруйнував і пошкодиав 40 квартир у шостому під'їзді цієї 10-поверхівки.

Читайте також: Момент смертельного вибуху в багатоповерхівці Києва: ударна хвиля струснула все на відстані пів кілометра (Відео) 

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, станом на ранок 23 червня надзвичайники проінформували, що з-під завалів будинку на вулиці Крушельницької в Києві дістали тіла 5-ти загиблих. Це всі мешканці будинку, яких розшукували рідні після вибуху.

Читайте також: Вибух у багатоповерхівці Києва: рятувальники заявили про завершення пошукових робіт (Відео)

23 червня постраждалі від вибуху мешканці  будинку пішли д остоличної влади, щоб з'ясувати подальшу долю свого житла. Влада Дарницького району Києва пообіцяла допомогу і матеріальні виплати.

Читайте також: Вибух у Києві: постраждалі мешканці з адвокатами прийшли до влади (Відео)

Більше подробиць про те, в якому стані квартири п'ятого під'їзду постраждалого від вибуху будинку Києва - у відео ТСН.